• Kursy nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • Uczę według programu nauczania narciarstwa zjazdowego SITN PZN. Program wydany przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstawa PZN: Kraków 2018r. Wydawnictwo zawiera książkę, płytę DVD oraz wydanie kieszonkowe programu–  pytać u instruktora !
  • Lekcja nauki trwa trwa 55 minut.
  • Każdy uczeń jest ubezpieczony na ponad 1mln PLN
  • Weź udział w zabawie i odbierz +30 minut gratis do lekcji. Wystarczy polubić stronę www.nartolandia.pl na serwisie społecznościowym Facebook i dodać ją do grona znajomych. Fakt ten  zgłaszamy dzień wcześniej. https://www.facebook.com/Nartolandiapl-154287358440239/ Promocja trwa tylko od poniedziałku do czwartku. Na otwarcie sezonu oraz na zakończenie sezonu.
  • Zajęcia organizowane są w formie indywidualnej lub grupowej.
  • Lekcje prowadzone są przez instruktora narciarstwa posiadającego stopień ratownika narciarskiego oraz ratownika pierwszej pomocy (gwarancja bezpieczeństwa dla osób uczących się jeździć),
  • Zajęcia prowadzimy na najlepszym  stoku na Podkarpaciu – w Gogołowie.  Szczegółowy opis stoku znajdziemy w zakładce: Stoki narciarskie 
  • Zajęcia rozpoczynamy przy dolnej stacji wyciągu.
  • W trakcie zajęć instruktor nie odbiera telefonu, uprzejmi proszę co najmniej jeden dzień wcześniej umawiać się na zajęcia. W pilnym przypadku proszę wysyłać sms-y.
  • Art. 45. 1 Kto uprawia narciarstwo lub snowboarding na zorganizowanym terenie narciarskim w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, podlega karze grzywny.  2 Kto mając  obowiązek opieki lub nadzoru nad osoba do ukończenia 16 roku życia, dopuszcza do uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardingu przez te osobę, na zorganizowanym terenie narciarskim, bez kasku konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, podlega karze grzywny.

„Narciarstwo jest moją pasją. Jeżdżę na nartach od dzieciństwa.  Jako młodzieniec pierwsze umiejętności zdobywałem  w Klubie Narciarskim HKN Rzeszów.  Natomiast pierwsze uprawnienia otrzymałem w najstarszej szkole narciarskiej  „Śmig”, w której byłem szkolony m.in. przez wspaniałego Instruktora Wykładowcę SITN PZN Tadeusza Żabę i jego syna Instruktora Wykładowcę SITN PZN Jacka Żabę oraz Instruktora Wykładowcę SITN PZN Marka Ogorzałka, który był  prekursorem carvingu w Polsce. Z roku na rok podwyższam swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Jestem licencjonowanym instruktorem narciarstwa.  Mam duże doświadczenie w prowadzeniu kursów nauki jazdy na nartach. Pracowałem w wielu szkołach narciarskich min. FAN-SPORT , NOVA.  Co więcej jestem autorem kilku publikacji prasowych na temat serwisowania nart i nauki jazdy na nartach.”

mgr Dominik Kołodziejczyk

Instruktor narciarstwa

INFORMACJE ZE STOKU Z GOGOŁOWA 2022/2023:

Czekamy na mróz i śnieg!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam serdecznie na wyciąg narciarski „Pod Dziedzicem”

 

Gogołów 20C, 38-131 Gogołów

 

http://www.gogolow-narty.pl/wyciagi

 INSTRUKTOR tel. 601 861 444